Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Obszar działania: województwo kujawsko-pomorskie + ościenne

Opis stanowiska:
- kompleksowa obsługa klientów firmy
- budowanie i utrzymanie dobrych relacji z nowymi oraz stałymi klientami
- przeprowadzanie analizy potrzeb i doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań dla klienta
- ocena ofert konkurencji

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe rolnicze
- komunikatywność i umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
- łatwość w podejmowaniu decyzji i samodzielność w działaniu
- umiejętności sprzedażowe
- profesjonalne podejście do wykonywanych zadań
- znajomość obsługi pakietu MS Office
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- pracę na umowę o pracę
- ciekawą pracę w terenie wspartą pakietem szkoleń przygotowujących do podjęcia pracy na samodzielnym stanowisku
- stałe wynagrodzenie podstawowe + prowizję
- samodzielność w planowaniu i realizacji zadań
- możliwość rozwoju wraz z dynamicznie rozwijającą się organizacją
- niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, komputer)
- szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rektutacja@vvs.pl